Domů » Jak jsme se setkaly s Ditou P.

Jak jsme se setkaly s Ditou P.

IMAG0266-001

Jak už jsem psala, v úterý 2.10. se v brněnském knihkupectví Barvič a Novotný konala autogramiáda kuchařky Deník Dity P. Ujít jsme si ji nenechaly. Odpoledne jsme svěřily děti do péče tatínků a babiček a vyrazily obtěžkány těmi největšími kabelkami co jsme doma našly.

Samotná autogramiáda probíhala ve velmi milé, dalo by se říci až téměř rodinné atmosféře. Lidí nepřišlo mnoho, což mě samotnou docela překvapilo, ale na druhou stranu, koho by bavilo tlačit se někde ve frontě.

Autorka kuchařky Dita Pecháčková mě ale rozhodně nezklamala. Již před oficiálním začátkem ochotně podepisovala knihu těm, kteří neměli přílš času a spěchali za dalšími povinnostmi, trpělivě pózovala před objektivy fotoaparátů a mobilních telefonů. Při besedě s radostí odpovídala na otázky a bylo vidět, že ji její práce velmi těší, dělá ji poctivě a svých příznivců si váží. S radostí nám povídala o vzniku její knihy a nebo třeba také o původu broušených zavařovacích sklenic vyfocených v jedné z kapitol.

IMAG0270-001

Nakonec nám do knihy vepsala „S láskou Dita P.“ a já věřím, že svoji práci dělá opravdu s láskou!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Za sebe musím říct, že z kuchařky jsem nadšená, protože Ditiny recepty opravdu fungují a ač by to měla být nejspíš základní podmínka každé kuchařské knihy, z vlastní zkušenosti vím, že to tak není.

IMAG0273-001

Pokud už pomalu začínáte přemýšlet nad dárky k Vánocům, kuchařku Dity P. určitě připište na seznam. Ať už ji darujete nebo si ji necháte pro sebe, věřím, že radost bude veliká!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..