Domů » o nás

IMG_85

Dlouho jsme odolávaly, ale nakonec jsme podlehly a píšeme blog. O čem? O tom, co nás baví a co nás spojuje. Najdete zde na naše postřehy o jídle, módě, dětech, kultuře, cestování… A kdo vlastně jsme?

Misha

Žiji v jedné domácnosti s jedním mužem a třemi dětmi. Ráda si užívám si chvíle klidu a lenošení. Jsem totiž tak trochu línou požitkářkou. Mám ráda čas se svým mužem, úsměvy mých dětí, pocit plného žaludku a prospané noci. Mám radost, když objevím zajímavý obchod a zažívám pocit vítězství, když si koupím padnoucí kalhoty.
Když se zrovna nestarám o děti a balení balíčků, tak moc ráda fotím, aranžuji a ladím a je jedno, zda je to jídlo, květina ve váze nebo dekorace v dětském pokoji. Tento blog je pro mě vlastně takovým zapisníkem a foto deníkem mých radostí a potěšení, která mi dělají dny příjemnějšími…

Markéta

Žiji v Brně s manželem a třemi dětmi. Vystudovala jsem Obchodní akademii a krátký čas se věnovala i práci v kanceláři. Po narození dětí jsem se ale začala více zajímat o tvůrčí práci, design a bydlení a znovu jsem se také vrátila k psaní.  V posledních letech mi tak dělá radost nejen tvořit tento blog, ale také podílet se na chodu našeho eshopu Mámami.

Nemám ráda pocit zimy, zato zbožňuji procházky na mořském pobřeží a horké léto. Ráno potřebuij silnou kávu, večer chvíli klidu a pocit, že dnešní den nebyl vůbec marný.

 MoniKa
Jsem jedinou manželkou mého muže, dvojnásobnou maminkou dvou kluků, čtyřnásobnou tetou, mnohaletou křesťankou, prostě rolí mi postupem času přibývá a to mne baví. Jinak mám ráda pořádek v chaosu, klid, ale ne stereotyp, po obědě svých „dvacet“ a vůni kávy. Ráda čtu, poslední dobou zejména ryze odbornou literaturu a to kuchařky či etikety na potravinách.
Blog beru jako příležitost do virtuálního světa pustit to, co jsem se doteď nepřinutila sepsat, ale musela si pamatovat.

Poznámka: Monika už v současné době blog nepíše, její články ale zůstávájí k přečtení i na dále. :-) 

Chcete nám napsat? Budeme moc rády za komentáře nebo napište soukromě na info@mamami.cz

3 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..