Domů » Velikonoční výhra

Velikonoční výhra

Velikonoční výstava

Děkujeme všem statečným účastnicím naší Velikonoční soutěže.

Do soutěže se přihlásily dvě fotografie. První fotka ale patří hned třem soutěžícím a my máme velkou radost, že se zapojily i děti.

A zde je představení jejich díla:

Žabička je výtvorem mé čtyřleté dcerky (za drobné asistence mé maličkosti), linecká vajíčka jsme vyráběly dle rodinného receptu spolu s oběma holčičkami (přežily sme to všechny tři-byť to byl boj o místo u válu a pokus o vytočení maminky k nepříčetnosti). Naše kuchyň je totiž malá i jednomu člověku ;-) Promazávání jsem si ovšem nechala na večer k filmu, to už bylo na moje nervy moc. Beránek i vajíčka v trávě byli nápadem okamžiku a dílem nedělního odpoledne-podvečera.Nic z toho není dokonalé, ale vše je realizovatelné za nadšené asistence předškolních dítek za dobu tak krátkou, aby je to ještě bavilo. Proto jsme pro vaši soutěž vybraly právě tyto naše výtvory.

Magdalenka, Vítěnka a Hanka

Velikonoce

Druhá fotografie je od Any s krátkým a výstižným popiskem:

Trocha tradic neuškodí :-)

Velikonoce

Díky počtu fotografií nám odpadla práce s losováním a rozhodly jsme se obě fotografie odměnit stejně. Snad se Vám bude náš ručně šitý námořnický set spolu s přáníčkem líbit :-)

Námořnický set
Šaty na přání

4 comments

  1. Renata says:

    To je milé, s zabkou jsem chtěla soutěžit taky, ale vzhledem mému věku jsem to vzdala, ale jsou ze stejného školkoveho vrhu :-) Víti i mamince gratuluji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..