Domů » Mámami na Koloniále

Mámami na Koloniále

Koloniál
Koloniál

Minulý víkend jsme si všechny tři užily jednu vydařenou akci. Koloniál – trh zboží a zážitků – probíhal v rámci festivalu Bonjour Brno a musím napsat, že šarm opravdu měl.

Celou sobotu a neděli jsme se kochaly krásnými stánky, pohodovými lidmi, příjemnou atmoférou a počasím, které nám po všech mrazivých a nepříznívých dnech neskutečně přálo a v neposlední řadě i krásným výhledem na brněnskou dominantu, svatopetrskou katedrálu.

Výhled na Petrov
Výhled na Petrov

Akce probíhala v areálu Malá Amerika u vlakového nádraží. Velká  část stánků byla umístěna ve staré nádražní budově a další část tvořily stánky, lavičky a stolky před ní. Nechyběl ani doprovodný program pro děti a dospělé.

Náš Mámami stánek jste mohli najít venku před vchodem do budovy, takže jsme měly krásný přehled o tom, kdo přichází a s kolika taškami dobrot a dárků odchází :-)

Mámami
Mámami stánek

Kromě toho, že jsme se s radostí věnovaly naším zákaznícícm a zákazníkům, kteří byli neskutečně milí, rády jsme se také vydávaly na pochůzky kolem ostatních stánků a mnohým jsme prostě nemohly odolat.

Všechy tři jsme se rozplývaly nad burgrem, který celý víkend připravoval tým z La Bouchée a Mikrofarmy (tedy nejn ten, na výběr toho bylo samozřejmě více). Káva ze SKØGu byla výtečná a limonády od Herberta byly přesně to, co do této atmosféry patřilo.

Já jsem s velkou radostí zjistila, že zde bude také stánek Fluffy Oak s jejich novými vintage sklenicemi, které jsme prostě doma nutně potřebovala. A velkým překvapení pro tvora žijícího v centuru Brna byl Food market s jejich francouzkými limonádami a jinými úžasnostmi. Makronky od Hanky, čokoládový dortík od Napečeno do puntíku a mnoho dalších úžasných výrobků, dekorací a to vše vytvořilo příjmené dva dny pro potěchu duše a všech našich smyslů.

Všechny tři jsme přijely domů unavené, ale nadšené a odpočaté od každoddeních starostí…

Všem, kteří jste se zastavili, moc děkujemem a těšíme se zase někdy přístě :-)

Burger
Bruger z La Bouchée
Limonada
Limonáda a vintage sklenice
Koloniál
Koloniál
Koloniál
Milé zákaznice
Mámami
Mámy z Mámami

One comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..