Domů » Narozeninová oslava pro malé ženy

Narozeninová oslava pro malé ženy

Narozeniová oslava pro malé ženy

Naše Anička začátkem dubna oslavila 6. narozeniny! A to si kromě tradičních rodinných narozeninových oslav, už žádalo také dívčí party s jejími kamarádkami. Měla to být Narozeniová oslava pro malé ženy.

Tedy přesněji – Anička žádala! Tušíte správně, že z malé nesmělé holčičky se po nástupu do školky stala přátelská a společenská bytost, takže když mi začala na prstících počítat, kdo všechno určitě MUSÍ přijít, začalo se mi mírně rosit čelo. Nakonec jsme skončily u počtu 9, takže to nebylo až tak hrozné.

Narozeniová oslava pro malé ženy

04-IMG_5926-001

Přišly všechny a bylo to opravdu kouzelné. Všechny nastrojené, s dárečkem v ruce a každá s trochou trémy. Ale své úlohy zvládly všechny na jedničku! Hostitelka představila ty, které se zatím neznaly a gratulantky zase společně připily na zdraví a pak seřazené do řady, jedna po druhé popřála a předala způsobně a krásně zabalený balíček. Musím říct, že jsem na ně byla pyšná – na všechny!

Z porodnice si odnášíte uzlík, který Vás téměř ani nevidí a za 6 let tu před Vámi stojí v šatech a chová se jako podle pana Špačka :) Takže když jsem vymýšlela titulek k článku, myslím, že ten, který jsem zvolila sedí víc než dobře. Už žádná batolata, ale opravdu malé ženy!

02-IMG_5849-001

Narozeniová oslava pro malé ženy

1-IMG_6307-001

09-IMG_5834-001

Na jídlo jsem toho nepřipravovala příliš, protože malé holčičky toho zase tolik nesní, ale něco sladkého být muselo! Dort už jsem nepekla, ale inspirovala jsem se v aktuálním čísle  časopisu Raketa a připravila malé „květináčky“. Holčičky byly dle očekávání nadšené a žížal si ještě přidaly :)))

4-IMG_6030-001

3-IMG_6209-001

16-IMG_6284-001

Je moc fajn pocit vidět své děti zářit a myslím, že se včera ta Narozeniová oslava opravdu povedla!

Narozeniová oslava pro malé ženy

 

2 comments

  1. Marie Pražáková says:

    Dobrý den,
    prosím Vás, dá se ten časopis Raketa sehnat i někde v kamenné obchodě (popř. na novinovém stánku)? Díky za info, Marie (z Brna)

    • Misha says:

      Dobrý den, Marie, Raketu si můžete osobně vyzvednout třeba u nás, máme v Brně osobní odběr :-) K dizpozici máme jarní i letní číslo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..