Domů » nákup ve Sklizeno

nákup ve Sklizeno

P1030738-001

Tak jsme zase jednou zavítali do farmářského obchodu Sklizeno.

Můj plán byl zásobit se bílým masem a možná i nějakým pečivem. A jak to tak většinou bývá, položek bylo nakonec o něco více než jsem předpokládala. Kromě farmářského kuřete a krůtích prsou od Zelenky, mi velkou radost udělalo mleté hovězí ze Sasova, po kterém jsem tajně toužila již nějakou dobu a konečně je v prodeji. Neodolali jsme ani kozímu balkánskému sýru značky Kaprinus a kozímu tvarohu s názvem Sedlák. Využila jsem i toho, že müsli od Mixit je k dispozici přímo na prodejně a nemusím utrácet za poštovné a vzala jsem si na chuť alespoň jeden pytlík „Suchých plodů do kapsy“. A konečně jsme se také rozhoupali k ochutnávce zrnkové kávy Doubleshot z české pražírny. Nákup jsme završili několika nožičkami párků a pár kolečky Vysočiny, špaldovými těstovinami a Rybízovým nápojem z Lažan a také nějakým tím pečivem. A aby děti nezbořily prodejnu, koupili jsme jim ještě dvě lízátka z javorového sirupu.

P1030740-001

Kuře jsme již stačili sníst a opět nás nezklamalo, stejně tak balkánský kozí sýr, který jsme ochutnali poprvé. A moc se těším až si namelu kávová zrna a vychutnáme si s mužem čerstvou a věřím, že i chutnou kávu.

7 comments

    • Misha says:

      Poslední dobou nechám ve Sklizeno 300-400 Kč. Nákupuji tam tak jednou za 7-10 dní. Chodím tam hlavně pro maso (kuře či mleté hovězí), šunku, slaninu. Sem tam přidám nějaký mléčný výrobek, ovoce, bylinky, něco skladkého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..