Domů » S Madame Chic doma

S Madame Chic doma

S Madame Chic doma

Konečně jsem se dočkala pokračováni mé oblíbené knihy Madame Chic, která je od května k dostání i v češtině. O ilustraci na obalu knihy s francouzským nádechem se opět postarala Martina Pavlová a velikost knihy je stejná jako Madame Chic, takže opět nebudete potřebovat kufr na kolečkách :-)

Autorka Jennifer L. Scottová nás v nové knize s názvem S Madame Chic doma provází svým domovem, každodenními rituály, radostmi a potěšeními a my, kdo ji čteme, máme možnost náhlednout nejen k ní domů, ale také se inspirovat a užít si chvíli klidu v příjemné společnosti :-)

Kniha je rozdělena na dvě části: U vás doma a Každodenní rutinní činnosti. V první části autorka odhalí rady a tipy, jak udržet pořádek ve své domácnosti, i když to nám, běžným smrtelníkům s malými dětmi, přijde jako velké sci-fi. Prozradím, že velkou roli zde hraje motivace a pozitvní přístup. Jak je najít, vám Jennifer ráda poradí :-)

V druhé část knihy se autorka věnuje radostem, které nám pomůžou zpříjemnit celý den. Často se jedná o jednoduché, možná až banální záležitosti, kterými si ale můžeme zpříjemnit ráno, užít odpoledne a vychutnat večer. Proč si vlastně neudělat radost květinou, víkendovým brunchem a večerní koupelí?

Kniha S Madame chic doma je povzbuzením pro nás, které jsme unavené z domácích prací, z věčného vaření a nepořádku v celé domácnosti. Je pro nás, které máme pocit, že dny spíš přežíváme než prožíváme a motivuje nás prožít každý den plně a opravdově se všemi starostmi, ale také radostmi, které mohou být malé a krátké, ale o to intezivnější a plnější.

Pokud hledáte povzbuzení a nový elán do péče o váš domov, pomoc s hledáním každodenních radostí, může být Madame Chic doma pro vás přesně to pravé…

Já s (ne)pořádkem stále bojuji, často jako s větrnými mlýny, na druhou stranu jsem s nepřehlednou domácností daleko nespokojenější než jsem bývala před pár lety a čisto a útulno se pro mě stává čím dál větší prioritou Stále mám ale na čem pracovat. Díky knize Madame Chic doma jsem se ale konečně pustila do zvelebení naší terasy, které jsem odkládala opravdu hodně let. Nakonec stačilo pár květin a pohled z okna je pro mě nyní novým potěšení každého dne…

S Madame Chic doma

S Madame Chic doma

Květiny na terase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..