Domů » Vzácné čekání…

Vzácné čekání…

Čekání

… a tichá radost.

Pocity, které prožívám už několik měsíců. Naše třetí děťátko si k nám našlo cestu bez velkých plánů a příprav. Tohle čekání se od těch předchozích hodně liší. Ani ne tak fyzicky, ale určitě duševně. Nikam nespěchám, nic nechci urychlovat, raduji se z každého dne se stále se kulatícím bříškem.

Chystám, promýšlím, čtu… Vlastně si tak v poklidu hnízdím.

A moc se těším!

17 comments

 1. kator says:

  Marki to je nádhera… Pamatuju si, jak ještě nedávno všichni kolem mě čekali a mě svrběly prsty, až to budu moct taky napsat na blog… Je to ve mně všechno tak čerstvé, tak jsem ráda, že někdo přebral štafetu a budu to moct prožívat znovu. Hodně radosti a pomalé vychutnávání!

 2. Marki says:

  Kači, děkuju moc! Jojo, hezky si to prohodíme, ráda jsem to s tebou prožívala, těšila se, jak vám to všechno dopadne, jaký človíček přijde k vám do rodiny:) Budu ráda, když se budeš taky těšit se mnou. A drž se, ať je ti brzy líp!

 3. jana says:

  Juchůůůůů! Mám velkou radost a zalil mne velkej klid. Ani nevím proč, tohle se mi obvykle stává u blízkých lidí, jakože je všecko jak má být:-) Asi to velké bříško, ťuk ťuk, člověk vidí, že jde vše bez problémů (doufám) a bez problémů propluješ až k porodu (věřím). opatruj(te) se, J.

  • Marki says:

   To je moc milé…bříško utěšeně roste, zatím je všechno dobré, snad to tak bude i dál, člověk se může jen modlit, to opravdu důležité v životě většinou naplánovat nejde…ale je moc fajn mít takovou vzdálenou psychickou podporu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..