Domů » Zima, déšť a sychravo

Zima, déšť a sychravo

doma

Tak deštivý víkend je za námi, vlastně ani nevím, jestli byl odpočinkový, utekl  velice rychle.

Hodně práce, málo spánku. Asi se mi stále nechce vzdát představy spát zase někdy třeba do desíti a nic nemuset. Venku je zima a tak jsme zalezlí. Stavíme věže z kostek, doma topíme a já chodím ve svetru, brrrr. Co mě potěšilo byl tenhle milý odkaz. Ten recept na selské brambory jsem sepisovala zhruba před rokem, venku bylo asi podobně jako teď. Tak si myslím, že zítřejší oběd máme jasný.

Včera jsem aspoň sedla ke stroji. Z látky použité na nosítko zbyl ještě kousek, tak jsem spíchla tyhle podtácky. Srdcové, z lásky, pro zahřátí, jen pro nás dva….

Zkusila jsem také něco nového. Nepovedlo se to úplně tak, jak jsem chtěla. Kulaté střihy mi dělají docela problém, takže mám ještě pořád co dohánět a zlepšovat. Příště to snad vyjde líp… Nicméně kombinace barev se mi líbí, pohled na růžovou mi zlepšuje náladu a ty pivoňky tomu prostírání vyloženě sluší :)

drážďanský talíř

4 comments

  1. Bára says:

    Jé, taky se ke mě ten odkaz na selské brambory dostal a dnes budou večeři :-)

    S legem jsme strávili většinu odpoledne, po večerech si přitápíme v kamnech a svetr jsem ze skříně taktéž vytáhla. Už aby přišlo skutečné jaro, tedy spíš už rovnou léto :-)

    Krásné dny a budu se k vám na stránky moc ráda vracet!

  2. Marki says:

    Opravdu vtipné jak selské brambory oběhly internet!:) Léto přijde, určitě! To se nikdy nezapomene:) A díky moc za milý komentář, jsme rády, že se vám u nás líbí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..