Domů » Letní narozeninová oslava

Letní narozeninová oslava

Dort

Léto je čas, kdy žijeme co nejvíc venku. U vody, v lese, v parcích, na zahradách. A šťastní jedinci, kteří se v létě narodili, si můžou venku také užít pořádnou letní narozeniovou oslavu. Já k nim bohužel nepatřím.

Jsem ale ráda, že naše hvězda tu možnost má. Navíc miluje oslavy, večírky, sešlosti, holčičí odpoledne a vůbec oslavy všeho druhu. A na tu svoji oslavu se těšila víc jak půl roku. A protože by se všichni její pozvaní hosté k nám asi opravdu nevešli, tetelím se blahem, že zrovna její narozeniny můžeme slavit venku :-) A letní zahradní párty má skutečně svoje kouzlo.

Ta letošní se nesla v malinovo-jahodovém opojení. Do složitého a precizního marcipánového dortu jsem se raději vůbec nepouštěla. Naopak jsem využila svého neprecizního umění a oslavenkyni upekla dort v rustikálním stylu s ležerní elegancí, protože dokonalost je přece nudná :-) Velkými pomocníky mi pak byly samotné maliny, které dodaly barvu i šmrnc :-) A protože i naše holčička miluje růžovou, papírové dekorace jsem také doladila do její oblíbené barvy.

A dress code? Ten zněl jasně. „Maminko, napiš maminkách holek, aby si vzaly sukně a šaty“. A tak jsme byly svědky holčičíčho umu, že i ve slavnostních  sukních a šatech se dá lézt po stromech, lítat po zahradě nebo opékat špekáčky.

Oslavenkyně byla nadšená z přítomností tolika hostů, úžasných dárků a v neposlední řadě i z dortu… A já byla šťastná, že je šťastná ta moje malá velká předškolačka.

Oslava

Občerstvení

Občerstvení

Občerstvení

Dort

Gratulace

Dárky

Oslava

One comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..