Domů » Šperk, který mne nikdy neomrzí

Šperk, který mne nikdy neomrzí

Máte šperk, který vás prostě neomrzí? Přiznám se, že nemám jeden jediný kousek, který se mnou prožívá dobré i zlé. Já totiž nenosím ani snubní prsten (hanba mně). Většinou mám období šperku, oblíbeného trička nebo kabelky. Když si ale chci dopřát jeden šperk, většinou zvítězí náušnice.

Náušnice ze zlata nebo třeba z třešní

Ozdobu kolem krku mi poslední roky dělají hlavně mé děti a tak nahrdelníky a korále zůstavají spíš schované v krabičkách. Za to náušnice se mnou můžou kamkoliv. Baví mne na nich, že můžou být jemné i napádné, drahé a luxusní nebo klidně doma vyrobené. Jsou také mým častým suvenýrem, který si vozím z dovolených. Jsou skladné a cítím se v nich pohodlně, hravě, ležérně i slavnostně.

 

Když jsem měla možnost vybrat si v eppi ten svůj nejmilejší šperk, volba byla jasná. Chtěla jsem kousek, který ke mě padne a zároveň se v něm budu cítit výjimečně. A myslím, že tmavě modré safíry to zvládly bravurně. Když dorazily, chvíli jsem přemýšlela, jestli mám tak krásně zabalený dárek vůbec rozbalovat. Více o krásném eppi balení se můžete více dočíst v našech předchozím článku, který napsala Markét. Nakonec jsem se ale přemluvila a pak už se jen kochala a zkoušela a kombinovala k čemu by se ty dvě krásky tak hodily nejvíc.

Nakonec jsem zvolila opět svoji nejoblíbenější modrou. Mám ji ráda už od dětství, ještě z dob, kdy jsem chtěla nosit „klučičí“ barvy a až později jsem zjistila, že k holkám se hodí snad ještě víc. A myslím, že Peťa tu moji lásku k modré zachytila na fotkách moc hezky. :-)

Když jsem hledala význam modré barvy, dočetla jsem se, že je to barva moudrosti, spolehlivosti a klidu. Ne, že bych těmi vlastnostmi nějak příliš oplývala, ale myslím, že když ji budu nosit i nadále, tak tím rozhodně nic nezkazím… A přicházející léto po namořnické modré navíc přímo volá.

Tak já už si jdu chystat své námořnické triko a náušnice raději také nechám na toaletním stolku pěkně po ruce. :-)

 

A co vy, už víte, jaký šperk bude v létě ten nej? :-)

One comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..