Domů » Šperk pro každou příležitost

Šperk pro každou příležitost

Víte co máme na našem blogu nejvíc rády? Ty chvíle, kdy vyšleme nějaký článek do světa a z druhé strany přijde reakce. Je to fajn pocit. Vědět, že tam jste, že nás čtete, že bydlíte nad tou kavárnou v Praze, ve které jsme se nedávno stavili na kafe, že řešíte podobné věci jako my. A pak je taky moc fajn, když nám přijde do schránky podobně milý email jako od byl ten od Kristýny s nabídkou spolupráce. Moc rády totiž podpoříme projekty, firmy, nápady, které jsou nám blízké. Podobně jako třeba internetové klenotnictví Eppi.

Láska nebeská

Vyměnily jsme si Kristýnou několik milých mailů a pak jednoho dne zazvonil pošťák s balíčkem a my si na chvíli připadaly jako ve filmu Láska nebeská. Poměrně velká krabice totiž ukrývala dvě menší převázané mašlí, krabice byla krásně vystlaná, nechyběla ani mořská sůl a jako bonus uvnitř byla i velká obálka, která ukrývala zalaminovaný návod na údržbu i osobní dopis. Tomu říkáme dárek. Na první pohled je tak jasné, že Eppi si své zákazníky víc doslova hýčká a to je nám velmi blízké.

 

Každá jsme originál

Pokud čtete naše články pravidelně, určitě Vám neušlo, že styl psaní každé z nás je úplně jiný. Je asi jasné proč. My dvě jsme totiž každá úplně jiná. A tak i šperky, které jsme si v klenotnictví vybraly odráží osobnost každé z nás. Také proto jsme se rozhodly představit Vám je postupně ve dvou oddělených článcích.

 

Já jsem z naší sesterské dvojice rozhodně ta duše éterická a romantická, s hlavou pořád někde v oblacích. Musela jsem se smát, když jsem viděla ty fotky, které jsme nafotily. Já se na to nebe fakt dívám nějak moc často :)

Vzhledem k tomu, že náušnice už v uších nemám pár let a z prstýnků nosím vlastně jen ten snubní, rozhodovala jsem se mezi náramkem a přívěskem na krk. Stříbrný přívěsek pozlacený růžovým zlatem a osázený topazem ve tvaru šipky mě ale zaujal na první pohled a musím říct, že se během chvíle stal mým nejčastějším módním doplňkem. Nosím ho teď vlastně denně.

Jednoduchost jako doplněk

Jak už jsem psala nedávno zde, mám ráda jednoduchost a jemné detaily. Zvažovala jsem, jaké oblečení si vzít na focení, ale nakonec jsem si říkala, že nejlepší bude fotit se v něčem, co nejvíc odpovídá mně samé. Pokud mě totiž někdy potkáte venku, je dost pravděpodobné, že na sobě budu mít zrovna tu modrou košili a černé džíny. Taková jsem. A myslím, že i Peti se to na fotkách povedlo docela dobře zachytit.

Jaký šperk a oblečení zvolila Míša, se dozvíte už brzy v jednom z příštích článků.

 

3 comments

 1. Lenka says:

  Vy na mě působíte tak pohodově. Moc se mi líbí Váš styl a šperk je překrásný. Já jsem teda jak straka, mám doma dva šuplíčky bižu, ale je pravda, že nemám ráda nic moc okázalého, spíš vybírám ty jednodušší. K Eppi vždycky nakouknu, ale zatím jsem nic neobjendala. Moc se mi teď líbí ty jemňoučké prstýnky od Pandory.
  Můžu se zeptat, odkud máte ten náhrdelník z článku „I máma je pořád žena“? Je také úchvatný. Jednoduchý, ale krásně Vás oživil.

  • Marki says:

   Jee, to je moc milý komentář, díky za něj! Řekla bych, že jsem relativně pohodový člověk, i když myslím, že mé děti si to často nemyslí, když je večer hlasitě popoháním k úklidu pokojíčku :)
   Já mám pravých šperků také poměrně málo, většinu tvoří dárky za porody :) Jinak si občas pořídím nějakou bižu a právě i ten náhrdelník, na který se ptáte je bižu, mám pocit, že od Bati, pravda je, že na té bílé halence hezky vyniknul.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..