Domů » E-kniha Vánoce v klidu

E-kniha Vánoce v klidu

vanoce v klidu

Vánoční přípravy. Máte pravdu, ani letos se jim asi nevyhneme. Užíváte si je nebo máte už teď stažený žaludek? Snažíte se v tom všem najít balanc, ale zatím to prostě nevychází?

Když jsme byly malé holky, advent i Vánoce se nesly v duchu těšení, prázdnin, pohádek, ujídaní a samozřejmě hromady dárků. A abychom pravdu řekly, tak kromě občasného chystání cukroví, běžného úklidu a balení dárků pro rodiče a sourozence, se nás přípravy moc netýkaly. O to větší šok jsme zažily, když jsme měly připavit první Vánoce u sebe doma a ještě větší šok, když se nám do toho všeho narodilo jedno a druhé dítě. Velmi brzy nám totiž došlo, že už tu není nikdo, kdo nám ty Vánoce připraví. Teď je to prostě na nás. A to tedy byla výzva.

Vánoce nejsou pro amatéry

Nebudeme vám nalhávat, že to šlo vždy po másle. Občas to docela dřelo a pokusy a omyly jsme se pomalu posuvaly v před. Ano, byla doba, kdy jsme si říkaly, že by se docela hodila nějaká příručka, jak na to. Nebo alespoň ujištění, že to bude dobré.

Zrovna před Vánocemi je každá rada i pomoc drahá, že? Také si říkáte, jak to mám zase všechno stihnout a nezbláznit se? Jak mám vytvořit hezkou atmosféru, když jsem sama vystresovaná a nic nestíhám? Ani nevíte, jak tomu rozumíme. Samy jsme první Vánoce nevěděly, kam dřív skočit, s miminem u prsa už jsme ani neskákaly, spíš se skládaly, a po Štědrém dni jsme byly vyšťavené jako citróny. Až postupem času jsme přicházely na to, co je pro naši rodinu to pravé.

Když jsme se ohlédly za těmi více než deseti lety příprav a chystání, přišlo nám až trochu líto, že jsme některé věci hrotily a zbytečně se stresovaly a jiné nám zase utekly. Samy moc dobře víme, že by Vánoce měly být o pohodě a radosti a až teď po těch letech nacházíme svůj systém a tempo, které nám vyhovuje.

Vánoce v klidu

Vidíme, že v mnohých situacích by se nám tehdy hodila rada, inspirace nebo tip, jak na to. Dosud jsme ale nenašly nic, co by nás Vánocemi provedlo od příprav až po Štědrý den.

To bychom ale nebyly my, abychom to nakonec nevzaly do vlastních rukou. Celý podzim jsme proto psaly, fotily, vymýšlely a ladily, abychom vám, milé čtenářky, mohly představit naši první e-knihu Vánoce v klidu.

vanoce v klidu obalka

Na třiceti stranách najdete všechny naše zkušenosti, tipy a rady, jak se na Vánoce připravit a naladit. A nebudou chybět ani historky ze života a situace, které se třeba úplně nepovedly.

Kniha je určena všem ženám, které začínají novou etapu a tvoří své domovy a rodinné tradice. E-kniha Vánoce v klidu je pro vás, které se nechtějí ochudit o vánoční atmoféru, ale s radostí si užít celý advent a v pohodě zvládnout vánoční přípravy.

Věříme totiž, že abychom mohly vytvořit hezkou atmosféru, musíme být samy v pohodě. Naším přáním je, aby kniha byla přesně tou pomocnicí, díky které vánoční přípravy zvládnete s grácií a o vánoční atmosférě si už nebudete muset nechat jen zdát, ale naopak si ji budete celý měsíc užívat.

Jak získám knihu?

E-kniha Vánoce v klidu vychází  již v neděli 19.11. a vy jste samozřejmě první, kdo o tom víte.

Kniha bude ve formátu pdf za cenu 89 Kč a zakoupit si ji budete moci na našem eshopu www.mamami.cz.

Pokud se už nemůžete dočkat, předobjednávky spouštíme tento víkend. Aby vám nic neuniklo, přihlašte se vpravo nahoře k odběru novinek (pokud si článek čtete v mobilu a chcete se zaregistrovat, tak srolujte až úplně dolů) a budete první, kdo bude o začátku předprodeje vědět.

Nebo nakupte od 9.11. na www.mamami.cz a ke každému nákupu nad 300 Kč budete mít e-knihu Vánoce v klidu jako náš vánoční dárek. Knihu vám pošleme hned po jejím vydaní na váš email.

 

Věříme, že letos budou i vaše Vánoce v klidu.

One comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..