Domů » Star Wars Párty

Star Wars Párty

star wars party

Osmé narozeniny jsou dávno zapomenuty a vrcholem sezóny jsou ty blížící se deváté. Jak je oslavit? Kromě velké rodinné oslavy je velkou událostí ta pořádná klučičí narozeninová párty. A ta chce prostě styl! Pro fanouška sci-fi je Star Wars párty jasné řešení.

Přípravy

Jsem prostě nepoučitelná. Vždy si říkám, že udělám jen to a tamto a je to hotové. A pak se chytám za hlavu, co jsem si to zase vymyslela. Tentokrát to samozřejmě nebylo jiné. Chtělo to „jen“ nějaké praporky a samozřejmě brčka, kelímky, balónky, ubrusy a to nemluvím o občerstvení.

A tak jsem hledala a pátrala a tiskla a stříhala a obíhala papírnictví í a zjištovala, že sehnat  vkusnou dekoraci opět není jen tak. Nakonec jsem našla, co jsem potřebovala. Konečně jsme také našli využití všech star wars lodí, které si synátor postavil z lega a které posloužily jako skvělá rekvizita spolu s plakátem, který dostal k Vánocům.

Praporky jsem ke stáhnutí našla na těchto stránkách a vše jsem sladila do černobíla. Hezky k nim ladily i černobílé praporky od nás z Mámami. Obrázky na kelímky jsem našla na Pinterestu, který prostě nikdy nezklame, jako ubrus skvěle posloužil krepák za pár korun, talířky mi zbyly z pirátské oslavy a černé ozdoby na zeď jsem si vytvořila sama.

Jídlo

Dort už oslavenec dostal na naší společné rodinné oslavě a sám po něm už ani netoužil. Co si moc přál, tak byly cupcaky. I letos jsme tedy zamířila do naší brněnské Cupcakekárny a domluvila se na motivech Star wars. A myslím, že jsem dobře udělala. Radost byla veliká.

Jinak jsem připravila lehké a rychlé občerstvení. Nechyběl domácí popcorn, listoví šneci, hot dog a do černobíla sladěné sušenky.

Velké překvapení

Celé dopoledne před příchodem oslavence a jeho hostů jsem věšela, nafukovala, cinkala s táci, lepila papír i sebe do lepicí pásky, uspávala mimino, které samozřejmě vycítilo, že je dnes vše jinak a spát prostě nebude. Takže s kojencem na zádech jsem balancovala na židlích a s oroseným čelem i pozadím jsem se snažila vše doladit a stihnout. A když jsem vše doladila podle svých představ, tak třešničku na dortu jsem přenechala svému muži.

Pár dní předem jsem totiž náhodou sehnala i úžasnou masku Darth Vadera a protože devítiletí hoši mají vše na háku, byla jsem hrozně zvědavá, co na setkání řeknou.

Muž se úkolu zhostil skvěle, připravil si i dramatickou hudební vložku a když těch sedm statečných vstoupilo do místnosti, tak bylo vidět, že i i když se snaží mít to opět na háku, tak ty jiskry v očích tam prostě byly. A řeknetě, kterému z vás v devíti letech popřál Dart Vader k narozeninám? Navíc jsem už nemusela připravovat žádný speciální program, protože maska, kterou si chtěl každý vyzkoušet, to zvládla za mne.

Mým přáním bylo, vymyslet oslavu, na kterou bude ten náš třeťak rád vzpomínat a tajně doufám, že se to podařilo. Jsem hrozně ráda, že si to kluci spolu užili a oslavili to podle svého gusta. :-)

star wars party

star wars party

star wars party

star wars party

star wars party

 

star wars party

star wars party

star wars party

star wars party

star wars party

 

6 comments

  1. Jana says:

    Oslava vypadá super,pro mě určitě inspirace do budoucna-mám taky kluka:-)…a prosim prosim, kde se dá sehnat ten plakát?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..