Domů » Jak jsem vyhrála pobyt na Dolní Moravě

Jak jsem vyhrála pobyt na Dolní Moravě

Možná si vzpomínáte na článek o naší dovolené na Dolní Moravě, který jsem psala na jaře. Mimo jiné to byl i soutěžní článek. A jaké bylo překvapení, když jsme zjistila, že jsem tu soutěž na webu Blogerky.cz vyhrála. Tedy vyhrál můj článek. Cenou za první místo byl pobyt pro dva v hotelu Vista. Krásná odměna. Byla jsem tak nadšená, že jsem muži kývla i na to, že tam přece nepojedeme jen sami dva, ale vezmeme i naše děti. Ať si to také užijí. To mi ještě úplně nedošlo, že si to možná ale tak úplně neužijeme my. :-) On totiž pobyt ve wellness hotelu se třemi dětmi je opravdu trochu odlišný od toho ve dvou. Na druhou stranu, kam jinam s dětmi, než do hotelu, který je na děti skvěle připraven.

Nechtěla jsem vyrazit v létě ani zimě, minule jsme si pobyt na Dolní Moravě skvěle užili na konci září a teď jsme zvolili dokonce ještě o něco dřívější datum. Počasí nás ale trochu vypeklo a jasnou oblohu jsme hledali jen stěží. Podzim přišel o něco dříve, ale díky zázemí uvnitř hotelu to zase až tak nevadilo. Mamutíkův vodní a pískový svět jsme tentokrát oželeli, protože s pláštenkami se nám tam stát opravdu nechtělo. Stezku v oblacích jsme už také nenavštívili, stejně bychom toho moc neviděli a vyhlídku jsme si už s dětmi užili minule.

Co jsme stihli a co ne

Na druhou stranu jsem zvládli procházku po okolí, jízdu na bobové dráze a taky trochu zmoknout. Co jsme ale opět vůbec nestihli, byla návštěva posilovny. Nechápu, že se tam nikdy nedostaneme. Prostě nám to nějak nikdy nevyjde. :-)

Největší zábavou byl bazén, ve kterém jsme se vyblbli všichni. Naše mrně se zamilovalo do dětského bazénku s klouzačkou a jakmile se naučilo jezdit po břiše, nikdo ho odtud nemohl dostat. Školáci se zase zdokonalovali v potápění a přeplavání bazénu na šířku i délku. Já jsem se šla alespoň na chvíli zavřít do sauny, kterou jsem měla s celým spa úplně sama pro sebe. No, kdo by to nebral. :-)

Díky tomu, že náš benjamínek spí naštěstí ještě dvakrát denně, využili jsme jeho odpolední spánek k rychlé relaxaci. Děti poslali do herny, batole zaparkovali za sklem a konečně si v klidu ve dvou vypili kávu a šampaňské jako pozornost hotelu. Nakonec ani náš nejmladší nebyl o hernu ochuzen a bazének s bálonky si vychutnal spolu se sourozenci, pro které to snad byla ještě větší zábava.

Bez jídla to prostě nejde

Jídlo opět nemělo chybu. My bychom jedli a vychutnávali, jen s tím malým divochem to bylo vše tak trochu zrychlené. Dětský koutek jsme ale u jídla opět využili a starší sourozenci se chtě nechtě chopili role chůvy. No, na 100% to úplně nebylo, ale dezert jsme jakž takž v klidu zvládli. V koutku i v herně sice byla vždy animátorka, jen to naše batole úplně nepochopilo, že by si s ní mělo hrát.

Se třemi dětmi v hotelu

Co jsme opravdu užili, bylo ubytování v rodinném pokoji. Na jeden pokoj bychom se stejně už nevešli a propojení dvou pokojů dveřmi je pro nás skvělá alternativa. Protože mít dvě koupelny, dva balkony a dvě televize je jedna z těch věcí, díky kterým se cítíte opravdu komfortně. A župany pro celou rodinu jsou milým bonusem.

Pojedeme příště zase?

Celý víkend utekl jako voda, snažili jsme si ho užít a vychutnat co to šlo. Zázemí i příroda byla krásná. Jen nevím, jestli zapůsobilo děštivé počasí, chystání narozeninové oslavy pro patnáct dětí den před odjezdem, sraz mého může se spolužáky z vysoké a jeho návrat v pět ráno nebo prostě všechno dohromady. Výledkem ale bylo, že jsme na Dolní Moravu přijeli s mužem úplně vyřízení. Což evidentně děti vycítily a jejich neustálé problémy a pošťuchování nám opravdu nepřidaly na lepší náladě. Jediné co jsem si pak přála, bylo zavřít se do spa na celý víkend a dělat, že nejsem … Zajímavé bylo, že se samozřejmě vše uklidnilo po příjezdu domů. I takhle to někdy může dopadnout. Alespoň máme poučení pro příště. Až zase něco vyhraji, nebudu před dovolenou plánovat nic velkého a ještě lépe odjedeme pryč minimálně na týden (a ve dvou). :-)

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..