Domů » Praha a víkend ve dvou

Praha a víkend ve dvou

Na Karlově mostě

Po třech letech jsem měla celý týden sama pro sebe. Děti s radostí odjely s babičkou a s dědou a já si mohla dělat doslova co jsem chtěla. Nádherný čas plný volnosti a odpočinku. Ještě krásnější bylo, když si muž vzal na pátek volno a vyrazili jsme směr Praha užít si víkend ve dvou. Ani jsem nedoufala, že by se ty dva dny mohly tak vydařit. Vychutnala jsem si naprosto všechno. Od jízdy vlakem počínaje, přes klidnou procházku Prahou, krásné počasí, nádhernou architekturu, příjemný personál v hotelu i restauracích, zajímavou výstavu o Marylin Monroe, romantický pohled na sv. Víta, idylickou zahradu břevnovského kláštera, pohled do výloh v Pařížské ulici až po bezpečnou cestu domů.

A to vše jsme si mohli užít a vychutnat jen my dva. Připadala jsem si trochu jako na svatební cestě. Po sedmi letech manželství, myslím, hezké přirovnání :-)

Svačina musí být
Sv. Vít
Panorama
Historie není vždy jen veselá
Některé věci by se neměly zapomínat

Krásná architektura
Sv. Vít v noci
Jen my dva
Dům u Černé matky Boží
Výhled na Prahu
Pivo v Břevnovském šenku
Zalsoužený oběd
Ubytovat se dá témeř kdekoli

Romantika v Praze
Zahrada v Břevnovském klášteře

Petřín
Výhled na město
Zahrada Břevnovského kláštera

2 comments

  1. Misha says:

    Děkujeme, fotky jsou zásluhou muže, já na to nemám trpělivost :-) A ano, po týdnu bez dětí jsem byla opravdu odpočatá a podalším týdnu s nimi mám pocit, že by se mi nějaký volný víkend opět hodil :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..