Domů » Soutěž o vstupenky na LEGO KidsFest

Soutěž o vstupenky na LEGO KidsFest

unnamed

Také  máte doma nadšeného fanouška těch úžasných mini barevných kostiček jménem LEGO? V tom případě by vám neměla ujít tato jedinečná akce!

Poprvé v České Republice máte možnost v Praze zažít LEGO KidsFest, který si rozhodně užíjí malí i velcí. Největší festival kostiček v Evropě se koná v termínu 13.6 – 28.6. na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.

Kromě kopců kostiček, ze kterých si budou malí i velcí stavitelé moci postavit svá díla, bude k vidění spousta atrakcí, soutěží o ceny, autorské sochy fanoušků i profesionálních stavitelům a také několik zón, ve kterých najdete vaše oblíbené kolekce jako LEGO® DUPLO®, LEGO® Star Wars™, LEGO® Ninjago™, LEGO® Chima™, LEGO® Friends, LEGO® City, LEGO® Technic a LEGO® Architecture. Nebude chybět LEGO Minikino, dostatek občerstvovacích stánků, workshopy či LEGO obchod se speciálními akcemi a slevami.

My si tedy festival rozhodně nenecháme ujít. A já mám pro vás skvělou zprávu a už teď je mi jasné, jak nadšené budou vaše děti :-)

Díky spolupráci s LEGO KidsFest máte možnost po celý týden, tedy od 1.6 – 7.6.,  soutěžit na našem blogu o dvě volné vstupenky na LEGO KidsFest.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a odpověď napsat do komentáře pod článkem. Po skončení soutěže vylosujeme ze správných odpovědí dvě, které získají vstupenku na LEGO KidsFest!

Soutěžní otázka:

Odkud pocházejí tři profesionální stavitelé, kteří představí svá díla na KidsFestu?

 1. z New Yorku, Belgie a Německa
 2. z Číny, Kanady a Austrálie
 3. z Turecka, Finska a České republiky

Odpověď na správnou otázku najdete na stránkách LEGO KidsFest.

Tak hodně štěstí a těším se na vaše odpovědi :-)

EDIT: DĚKUJI VÁM VŠEM, KTEŘÍ JSTE SE ZÚČASTNILI.  SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA LEGO KIDSFEST JE U KONCE A BĚHEM DNEŠKA VYHLÁSÍME VÝHERCE, KTERÉ KONTAKTUJEME NA VÁMI UVEDENÉ EMAILY :-)

LEGO KidsFest

60 comments

 1. Kristy says:

  Teda, to by byla pecka (Petra by to asi nadchlo nejvíc) :) Za sebe hlasuju pro odpověď A (Belgie, NY, Německo)…

 2. Markéta says:

  Míšo, páni! Tohle by bylo něco i pro naše děti, zrovna dneska jsme s mužem diskutovali na téma „Což takhle výlet do Prahy?“, takže hlasuji pro odpověď č. 1 a budu doufat, že se poštěstí. :) (Jen teď koukám na ceny vstupenek a je to docela síla…)

  • Misha says:

   Markét, myslím, že by to byl opravdu zážitek pro všechny. A jsme moc ráda, že můžu nabídnout alespoň vstupenku zdarma, tak zkus štěstí, za to nic nedáš :-)

 3. Stáňa says:

  Dobrý den zapojuji se do soutěže, volím možnost 1. z New Yorku, Belgie, Německa. Třeba se štěstí usměje.:-)

 4. Daniel says:

  Dobrý den,
  tak tipuji odpověď č. 1 – NY, Belgie a Německo
  A snad tam postaví něco i naše děti… :-)
  Hezký den

 5. Jiří says:

  Určitě je správně A…. Ale našel jsem zatim jen stavitele Dirka z Belgie…. Ještě musim dohledat ty další…..

 6. petra ohlschlegelova says:

  pripojuji se k souteznim odpovedim. Spravne je odpoved A. Doufejme ze se na me usmeje stesticko:)

  • Misha says:

   Milá Zdeňko, děkuji moc za účast v soutěži. Bohužel jsem Vás nemohla zahrnout do slosování, hodinky ukazovaly už několik minut po půlnoci a hlasování končilo o půlnoci. Moc mě to mrzí, ale chtěla jsem zachovat férové podmínky pro ostatní soutěžící. Snad se poštěstí někdy jindy :-)

  • Misha says:

   MIlá Lucie, děkuji, že jste se zúčastnila soutěže o vstupenky. Bohužel jsem Vás už nemohla zahrnout do slosování, protože soutěž končila 7.6. o půlnoci. Moc mě to mrzí, ale chtěla jsem zachovat férová pravidla pro všechny zúčastněné. Snad to vyjde někdy jindy :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..