Domů » Co nesmí chybět v přebalovací tašce?

Co nesmí chybět v přebalovací tašce?

toaletka

Možná, by z toho každá máma před porodem měla složit malou zkoušku. Pak by se jí, třeba jako mně, nestalo, že jde na půldenní výlet bez náhradní plínky a náhradního oblečení.A dítě se samozřejmě počůrá, a to durch, i přes ergo nosítko, až Vám na záda!

Ano, to se mi stalo. A ne jednou. Asi jsem nepoučitelná nebo neschopná, protože nedokážu předvídat všechny různé možnosti a nemožnosti, které se cestou přihodí. Většinou předpokládám, že nehoda se stane tomu nejmladšímu dítěti, ale to skutečně není pravidlo.

Takže zkouška před porodem je vlastně na nic. Stejně Vás vždycky něco překvapí. Dítě, které se už přece dva roky nepočůrává, to zrovna nestihne. Nebo spadne do jediné louže v okolí kilometru. Nebo Vám na nové tričko přistane kopeček zmrzliny! To je život. Život s dětmi. Pestrý a nepředvídatelný!

sladké makronky

Takže co do té tašky? Taková makronka na nervy se jistě hodí. I když na cesty je možná lepší zabalená tatranka. A život si lze sladit různě…

z jedné strany decentní koženka

Třeba touhle toaletní taštičkou s mentolovo-pistáciovým zipem a růžovým vnitřkem. Z jedné strany smetanová koženka…a z druhé…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
celá makronková

Tak snad bude dobře sloužit, tam kam doputuje. Možná to bude až do přebalovací tašky :)

2 comments

  1. Alice says:

    Nedávno na celodenní výlet bez plenky a čehokoliv, co by patřilo miminu. Po hodině bylo podělané až za ušima, došlo na improvizaci v podobě vypchávání plínek svetrem, tričkem a vším, co šlo svléci a mělo jakž takž nějakou savost. Jsem ráda, že v tom nejsem sama. Díky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..