Domů » Dovolená

Dovolená

Jimramovské Pavlovice

Na začátku prázdnin jsme vyrazili na dovolenou. Stejně jako minulý rok jsme si ještě netroufli s tolika malými dětmi vyjet někam dál, a tak jsme opět skončili na Vysočině v Jimramovských Pavlovicích v Selském Stavení. Pro nás z toho plynulo hned několik výhod.

Jeli jsme na známé, prověřené místo. Věděli jsme tedy, co nás asi čeká. Majitelé se za ten rok také nezměnili a naše děti byly celé šťastné, že jedeme opět na TU chaloupku s pískovištěm, bábovkami, krocanem, koňmi, býky, králíky, kočkami a budeme tam hrozně dlouho!

Po zkušenostech z minulého roku jsme předpokládali podobný průběh a nakonec jsme byli mile překvapeni. Je až neuvěřitelné, co děti za rok zvládnou.

Na písku už si nehrála batolata, ale převážně malí předškoláci, kteří si díky své bujné fantazii dokázali hrát na cokoli neskutečně dlouho. Loňská mimina se letos hravě zapojila do her nebo alespoň do svých pískových staveb a ti nejstarší už rádi vyhledali svůj klid…

Výlety byly delší a malých cyklistů také nějak přibylo, stejně jako porcí jídla, snědených buchet a sušenek! Ještěže kávu nám zatím nepijí, to už bychom si mohli rovnou otevřít vlastní pražírnu:-)

Počasí nám přálo, knihy ani časopisy nezahálely, pivo mělo správnou teplotu, klobásek bylo dostatek, úrazům jsme se vyhnuli a všichni jsme dobře dojeli :-) Tak snad za rok znovu!

kotě
býk
rande
na voze
kdo skočí do větší výšky
třešně
drobenková buchta
snad se trefí
Na výletě
Malí cyklisté
Odvážlivec v potoce
Vysočina
V zápalu hry
dvě sestry
radost

2 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..