Domů » Luisa a Lotka aneb jedna a jedna baletka

Luisa a Lotka aneb jedna a jedna baletka

Luisa a Lotka

…můj pracovní název pro tyhle dvě cácorky.

Ušila jsem je pro holky, aby tolik nesmutnily, až bude máma v porodnici. Že by měly zmírnit poporodní žárlivost si iluze nedělám, ale to se všechno teprve uvidí…

Tohle šití jsem si vyloženě užívala. Hezky v klidu, pod dekou, po večerech s jehlou a nití. Pomalinku, polehounku. Podíl ruční práce je opravdu nemalý. Stroj mi pomáhal už jen při konečném sešívání končetin a tělíček.

botky

Holky tentokrát při šití asistovaly, společně jsme vybíraly barevné kombinace, střih šatiček, doplňky. A z výsledku byly nakonec nadšené – uf!

A já jsem ráda, že jsem to stihla, několik dalších měsíců to na žádné větší šicí projekty nevidím :)

Luisa a Lotka

p.s. Kvalita fotek vůbec neodpovídá mým představám, za což se omlouvám. Jednak můj fotografický talent značně pokulhává a jednak v podstatě od začátku roku příliš nerozlišujeme jestli je den či noc, protože tu prostě máme tmu jak v lese!

4 comments

 1. Marki says:

  Já vím Marki, ale mě to k těm panenkám tak hezky sedělo:) Nicméně holkám jsou má pracovní jména fuk a stejně je jedna zase Élinka:))) A jinak moc dík – tvé pochvaly si obzvlášť cením!

 2. Kristy says:

  Marki, úžasně jsi s tím šitím pokročila, baletky jsou nádherné! Taky bych byla nadšená, kdyby mi tohle maminka před lety ušila… úplně vidím Aničku s Káťou, jak jásaly :)
  Příjemné donošení přeju:)

  • Marki says:

   Díky Kristy, to je milé! Panenky se myslím docela povedly, ale jinak bych byla ráda, kdybych se posunula ještě trochu dál, no uvidíme:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..