Domů » Námořnická taška… pro tu nejlepší

Námořnická taška… pro tu nejlepší

Námořnická

Taky jste si ve škole vždycky navzájem říkaly, kdo je Vaše nejlepší kamarádka? Třeba ještě u nás na základce se to dost často měnilo. Každý týden mohlo být všechno jinak.

Já tu svoji nejlepší našla vlastně až na střední a to jsem ji vlastně ani nehledala… V lavici jsme spolu sice nikdy neseděly, ale jinak jsme to od prváku až po svaťák táhly pěkně spolu!

Po maturitě jsme nastoupily i do stejné práce a ačkoliv dnes bydlíme každá v jiném městě a nevídáme se rozhodně tak často jako dřív, musím říct, že je stále má nejlepší!

Růžová dovnitř

A tak jsem se při šití téhle tašky moc snažila! Pořád jsem běhala k zrcadlu a přeměřovala, vyměřovala, vyrovnávala, žehlila, zapravovala a tak vůbec. Ale myslím, že se povedla a hlavně se líbila! Jen to šití mě tak vyčerpalo, že nafotit už si ji musela sama – i když co si budeme povídat, ona to prostě stejně umí daleko líp než já!

Na drobnosti

Tak všechno nejlepší, ty má nejlepší!

6 comments

 1. Renata says:

  Dneska jsme se s tou NEJLEPŠÍ o Vás bavily :-) o tom jak máte fajn blog, jak krásně sijete a prostě jste bezva :-)

  • Marki says:

   Ráda ušiju manželce letní parádu, bylo by mi ctí, kdyby se má taška slunila až u moře:) Bližší info přes mail -(makpop@centrum.cz)

  • Marki says:

   Děkuji moc za koment, jsem ráda, že se taška líbí, bohužel v současné době se šití nevěnuji, takže momentálně žádná kabelka k prodeji ani není. Děkuji za pochopení a přeji krásné jarní dny! Markéta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..