Domů » Zmrzlinové sedmé nebe

Zmrzlinové sedmé nebe

Zmrzlinove sedme nebeHledáte tip na odlehčenou prázdninovou četbu?

Pokud se chcete trochu zasnít, trochu se pobavit a hlavně, pokud milujete zmrzlinu, potřebujete Zmrzlinové sedmé nebe!

Po všech těch severských detektivkách, které jsem za poslední roky přečetla, nyní sahám po trochu odlehčenějších tématech :-) Kniha mne zaujala hned v knihkupectví svojí obálkou. Mezi všemi těmi fotografiemi živých i mrtvých, divnými ilustracemi či nicneříkajícími obálkami, zářila růžová kniha s obrázky zmrzliny a pohárů. Tato kniha stála minimálně za prolistování. Stručný popis a nástin příběhu mne navíc utvrdili v tom, že na letní odpočinkové čtení to bude přesně to pravé. A opravdu jsem se nemýlila. Kniha se mnou vyrazila na brněnskou přehradu, kde jsem ji za dvě odpoledne mezi nakupováním párků v rohlíku, balením dětí do županů, nandáváním a sundáváním rukávků, v pohodě přečetla.

Co kdyby Vám Vaše babička odkázala starou, zašlou cukrárnu na anglickém pobřeží? Šli byste do toho? Chopili byste se příležitostí? Před touto životní výzvou se najednou ocitnou dvě sestry Anna a Imogen, které do té doby vedly naprosto odlišné životy. A vy s nimi můžete prožít jejich rozhodování, zda výzvu přijmou, rodinnou tragédii, pády a radosti a samozřejmě nebude chybět velká dávka romantiky :-)

Zmrzlinove sedme nebe

A příští tip bude s trochou francouzského šarmu …

3 comments

 1. Veronika says:

  To vypadá moc zajímavě, že bych zašla do knihkupectví? Dlouho jsem tam nebyla…naposledy myslím pro Herbář od Katky a Lindy…díky za tip! :-)

  • Misha says:

   Verčo, z knihy jsou nadšené 2 ze 3 autorek blogu, protože ta třetí ji ještě nečetla :-) Záleží samozřejmě i na náladě. Ještě mě hodně pobavila Poslední aristokratka, to jsem měla opravdu záchvaty smíchu :-)

   • Veronika says:

    Tak po té se taky kouknu :-) já hodně čtu detektivky od Agathy Christie a taky romantiku od Jane Austen, takže ráda zkusím něco nového :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..