Domů » Znovu v novém roce

Znovu v novém roce

pokračujeme...
foto Portrétní fotografie Petra Hašková

Možná jste si už mysleli, že jsme na blog zapomněly a nechaly ho jen tak ležet ladem. Není tomu tak…

Loňský rok byl pro nás všechny tři velmi pestrý. Jak už víte, od listopadu roku 2013 jsme rozběhly náš obchod Mámami. A právě práce na Mámami nás zaměstnávala asi nejvíc. Zaměstnávala a také bavila!

Já jsem se navíc od začátku roku připravovala na porod třetího dítka a ostatní naše děti čekaly změny v podobě nástupu do škol či školek. Máme na co vzpomínat.

Strávily jsme společně nespočet hodin. Přátelské rozhovory se prolínaly s těmi pracovními. Společně jsme odjely také na již téměř tradiční rodinnou dovolenou. Na podzim jsme s velikou radostí zúčastnily „Prvního brněnského hand made marketu“ a také v centru Brna zorganizovaly ve spolupráci s naším milým knihkupectvím „Týden s Mámami“. Možná by se dalo říct, že o co méně jsme psaly, o to více jsme žily a prožívaly.

Ale na blog jsme nezapomněly. Psaní nám chybělo a tak jsme se rozhodly se k němu zase vrátit. Tento článek je vlastně takový poslední i první zároveň. Dost možná bude blog teď jiný, než byl doposud. Možná se promění charakter článků, nejspíš se víc propojí právě s naším milým obchůdkem, a to právě proto, abychom mohly více psát o tom, čím žijeme…

Budeme moc rády, když nám zůstanete věrní. Budeme se těšit na každý Váš komentář či podnět!

Těšíme se, co všechno prožijeme v roce 2015!

4 comments

  1. Veronika says:

    Holky, přeju Vám do nového roku spustu nových nápadů a inspirací. Sleduju váš obchudek na facebooku a myslím, že už dlouho neodolám a pořídím si minimálně tu úžasnou jablenku

  2. Ta Ita says:

    Milé Mámami, díky za váš krásný obchůdek, do kterého hledáte a vybíráte užasné věci pro děti i dospěláky….v té obrovské nabídce okolo navíc krásné, kultivované, hand made a Czech made!
    Ať se vám daří i další rok, máte dost nápadů, sil a odhodlání.
    Zdraví Ta Ita

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..