Domů » Balení dárků

Balení dárků

Baleni darku

Balit dárky jednoduše, krásně a s předstihem je každý rok můj sen. Nicméně minimálně to poslední se mi prostě nikdy nepodaří. A nejspíš to tak dopadne i letos. Balící maraton vypukne zhruba dva dny před Vánocemi u filmu Láska nebeská, horkého svařáku a rozpáleného krbu.

Balení dárků je pak ve znamení stříhání a balení, lepení a podepisování. Případně využiji vánoční papírové sáčky, které mi ušetří čas s přemýšlením, jak ten dárek podivných tvarů zabalit.  Ne všechny dárky se ale dají zabalit jednoduše jako krabice lega nebo kniha. Však to znáte, že?

Pokud hledáte insipraci na zabalení, třeba se vám bude hodit pár tipů od nás.

Dárky si můžete zabalit jednoduše do přírodního papíru a dodat jim šarm vlastnoručně vyrobeným řetězem, kterým balíček převážete dle své fantazie.

baleni darku

Máte-li malé děti, je více než jasné, že už teď pokukujete po balících papírech a dárkových taškách s dětskými motivy. Ne každému rodiči ale sednou křiklavě barevné papíry se Santou a rád by dárky zabalil  dětsky,  a přitom vkusně. Moc milý design mají například balící papíry z českého papírnictví Voala, které můžete sehnat i u nás v Mámami.

balici papir tucnaci
Balící papír

Nejste-li úplně zdatní v balení vánočních nebo jakýchkoli dárků, můžete samozřejmě své dary svěřit do rukou odborníků, kteří vám s balením pomůžou. Některé obchody se zbožím tyto služby nabízejí nebo jsou na ně přímo specializované.

Pokud se vám nechce utrácet za profesionální dárkové balení, můžou být vaší záchranou dárkové krabice, kufříky či pytlíky. U tohoto typyu balení nemusíte zápasit s nůžkami, papírem a lepící páskou. Svůj dárek jednoduše schováte do krabičky či kufříku vystlaném pilinami, hedvábným papírem nebo třeba bonbóny, uzavřete víkem a pokud chcete, můžete převázat mašlí a je hotovo :-)

baleni darku
Kuřík

Vím, že většina žen a holčiček bude mít obrovskou radost už právě z krabice či kufříku, protože je ihned napadne asi jen stovka věcí, které si do ní můžou dát. U mužů si nejsem úplně jistá, ale vyzkoušet se to může určitě také :-)

balení dárků
Kufříky

Máte nějaké své vlastní osvědčené tipy, které vám usnadňují balení? Je pro vás vzhled balíčku důležitý? Jaké budou ty letošní balíčky? Máte svůj každoroční balící plán nebo také balíte na poslední chvíli? Moc se těšíme na vaše komentáře a odpovědi :-)

Přejeme vám krásné a pokojné adventní dny!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..