Domů » Adventní kalendář

Adventní kalendář

adventni kalendar

Konečně se děti dočkaly! Adventní kalendář se stal v naší rodině oblíbenou součástí předvánoční atmosféry.  Děti mají možnost sledovat a odpočítávat, kolik dní ještě zbývá do Vánoc a k tomu se vlastně každý den potěšit malým překvapením. A tak abych své dva potomky nezklamala, strávila jsem poslední listopadový večer nebo vlastně už spíš noc plněním a věšením adventního kalendáře. Letos jsem se kreativně moc nevyžila, nebyla síla a dětem je to vlastně fuk, hlavně aby uvnitř bylo něco chutného či zajímavého. :-)

advetni kalendar

Kromě drobných skladkostí jsem tentokrát nakoupila i pár vyjjímečností, které děti jen tak nedostávají – vystřihovánky a omalovánky, vánoční ozdoby z trhů nebo úžasný český karamelový krém ( ten je fakt božský )… Větší dárky, které  se do balíčků nevešly, poschovám různě po bytě a děti v pytlíčcích a taštičkách najdou pouze vzkaz, kde hledat. Hned první den měly možnost vyzkoušet své badatelské schopnosti a byly nadšené. Namluvené CD o dětech z Bullerbynu jim udělalo takovou radost, že už třetí den u nás nejede nic jiného :-)

darky

darky

A co vy, plnili jste také krabičky, pytlíčky či taštičky? Držíte se osvědčeného nebo jste letos experimentovali?

advetni kalendar

Těšíme se na vaše komentáře  a přejeme vám i vašim dětem krásný a klidný předvánoční čas…

7 comments

  1. Jana F. says:

    Ja vloni v lete koupila latku, posledniho listopadu usila pytliky pro starsiho syna a letos byl v planu kalendar pro mladsiho. No plany sice nevysly, tak maji jeden spolecny. Je v nem mrazem susene ovoce a dilek puzzle z casopisu Puntik.Starsi rozbali, vlepi dilek na podlozku a s mladsim se rozdeli o ovoce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..