Domů » Čtyři roky s blogem

Čtyři roky s blogem

dort

My prostě oslavy zbožňujeme a důvod k oslavě se snad vždycky najde. A kromě všech narozenin (kulatých či hranatých), výročí a svátků, jsme zjistily, že teď v květnu slaví i náš blog. Od prvních článků totiž uběhly už 4 roky. Je to tedy takový skoro předškolák, co se sotva vymotal z plínek a začíná se rozhlížet po světě.

A ono to tak skoro opravdu je. Tyto stránky jsme začaly psát v době, kdy naším vesmírem byly plenky, bezesné noci a období plné zvratů, těžkostí a mnohdy i smutku. Psaním článků jsme se odreagovávaly, hledaly na každém dni to hezké, abychom se z toho všeho vlastně nezbláznily. Naše děti a rodiny nám v tom všem byly inspirací a překážkou zároveň. Ne vždy se dalo vše stihnout, naplánovat a vlastně i publikovat.

Byly i chvíle, kdy jsme přemýšely, jestli a jak pokračovat dál. Ne vždy a všem se náš blog zamlouval a občas bylo těžké se v tom všem najít a být samy sebou…

Za ty čtyři roky se toho změnilo hodně. K psaní blogu nám přibylo Mámami, vypadá to, že každým dnem přibude i další ratolest a na psaní jsme zůstaly jen dvě.

Stále pro nás zůstává místem odpočinku, radostí a kreativity. Jsme nadšené, když nám píšete, že je pro vás inspirací a povzbuzením. Přesně takový bychom chtěly blog mít. Je pro nás i místem setkávání, navazování nových kontaktů a zajímavých příležitostí. Díky blogu jsme dostaly krásnou nabídku k napsání knihy, díky psaní, focení a tvoření si můžeme lépe třídit naše myšlenky a možná tak i díky tomu víc víme, co chceme a za čím si jdeme.

Pokud sami tvoříte blog, stránku nebo se věnujete nějakému projektu, asi víte, o čem píšeme. Jestli váháte, zda pokračovat dál, vytrvejte. Pokud vás to baví a naplňuje, je to váš relax a radost, nenechte se odradit. Nikdy nemůžete vědět, jaká příležitost na vás čeká za rohem a nikdy nevíte, pro kolik lidí můžete být inspirací…

A tak, milý blogu, vše nej a vzhůru do dalšího roku!

6 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..