Domů » Dva týdny s Jillian

Dva týdny s Jillian

Stella cvičí Jillian

Když se ráno probudím, prvním člověkem, kterého posledních 14 dní po ránu vídám, není ani můj muž, ani mé děti. Rána totiž trávím s Jillian. Hned po probuzení si tak začátek dne zpestřím třiceti minutami programu 30 Day Shred. Level 1 jsem si zkrátila asi o dva dny, protože jsem měla pocit, že už ho zvládám levou zadní.

Když jsem si ale nadšeně pustila Level 2, připadala jsem si, jako bych byla opět na začátku. Z výšin jsem se tak rázem dostala opět na zem a byla jsem nucena opět pokorně zatnout zuby a začít na sobě makat ještě víc. Na druhou stranu je ale neuveřitelné, jak se tělo již po pár dnech rychle adaptuje a cviky, které jsem myslela, že nevydržím udělat více než jednou, zvládnu teď ke konci druhého levelu v tempu víceméně bez problémů. No, však mě to zase přejde a u třetí série, předpokládám, budu opět odpadávat po prvních 10 minutách :-)

Když mám dobrý den a trochu času navíc, snažím se přidat si k rannímu cvičení ještě trochu posilování. Když mám náhodou necelou hodinu k dobru, zkouším se nesložit u tzv. Killers, které také sestavila Jillian. Vyzkoušela jsem jak posilování na nohy a zadek tzv. Killer tights and buns, tak také posilování na břicho nebo-li Killer Abs. Někdy si dám 10 minut s Bobem – samozřejmě tím myslím 10 minut posilování bříšních svalů :-)

Stella si Jillian opravdu oblíbila

Hopsání před počítačem je asi nakažlivé nebo alespoň pro diváky velmi zábavné. Když mě totiž naše děti vidí cvičit, většinou nezůstanou pouze u pozorování, ale nadšeně se přidají. Nevím, jestli je toto cvičení stejně tak zábavné i pro mého muže, nicméně se ke mně přidal také. A tak, jako já s Jillian trávím rána, oni mají pro sebe vyhrazené večery ;-)

O váhových a centimetrových úbytcích zatím psát nebudu, můžu ale napsat, že svaly na nohách, rukách a břiše jsou už daleko lépe naleznutelné, než tomu bývalo dřív :-)

Tak a teď ještě vydržet a zvládnout i těch následujících 14 dní, doufám, že bez nemocí a úrazů…

Nadšení ji neopouští

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..