Domů » Letní narozeninová oslava

Letní narozeninová oslava

Dort

Léto je čas, kdy žijeme co nejvíc venku. U vody, v lese, v parcích, na zahradách. A šťastní jedinci, kteří se v létě narodili, si můžou venku také užít pořádnou letní narozeniovou oslavu. Já k nim bohužel nepatřím.

Jsem ale ráda, že naše hvězda tu možnost má. Navíc miluje oslavy, večírky, sešlosti, holčičí odpoledne a vůbec oslavy všeho druhu. A na tu svoji oslavu se těšila víc jak půl roku. A protože by se všichni její pozvaní hosté k nám asi opravdu nevešli, tetelím se blahem, že zrovna její narozeniny můžeme slavit venku :-) A letní zahradní párty má skutečně svoje kouzlo.

Ta letošní se nesla v malinovo-jahodovém opojení. Do složitého a precizního marcipánového dortu jsem se raději vůbec nepouštěla. Naopak jsem využila svého neprecizního umění a oslavenkyni upekla dort v rustikálním stylu s ležerní elegancí, protože dokonalost je přece nudná :-) Velkými pomocníky mi pak byly samotné maliny, které dodaly barvu i šmrnc :-) A protože i naše holčička miluje růžovou, papírové dekorace jsem také doladila do její oblíbené barvy.

A dress code? Ten zněl jasně. „Maminko, napiš maminkách holek, aby si vzaly sukně a šaty“. A tak jsme byly svědky holčičíčho umu, že i ve slavnostních  sukních a šatech se dá lézt po stromech, lítat po zahradě nebo opékat špekáčky.

Oslavenkyně byla nadšená z přítomností tolika hostů, úžasných dárků a v neposlední řadě i z dortu… A já byla šťastná, že je šťastná ta moje malá velká předškolačka.

Oslava

Občerstvení

Občerstvení

Občerstvení

Dort

Gratulace

Dárky

Oslava

One comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..