Domů » Poklad pro malé námořníky

Poklad pro malé námořníky

Poklad

Když máte pocit, že aktivit máte víc než dost, přidejte si další! Takhle nějak bychom mohly popsat uplynulých 14 dní, které byly plné přemýšlení, vymýšlení a nakonec i realizování.

Naším plánem bylo zpříjemnit dětem jedno nedělní dopoledne. Malá zahradní slavnost zněla fajn. Tak proč ji neudělat rovnou v námořnickém duchu. A úplně nejlepší by bylo, kdyby malí námořníci kromě všemožných her a úkolů a vydatného občerstvení našli také opravdový poklad. A takový poklad by bylo skvělé nějak originálně zabalit. Ano!!! Ušijeme pytlíčky! A nejlepší by bylo, kdyby každý pytlíček měl nějaký typický symbol námořníků. Jasně, vystřihneme vlajky nejlépe ve dvou barevných provedení a každému dítěti vyšijeme jeho počáteční písmeno! A když jsme si to tak krásně naplánovaly, tak by byla škoda, kdyby šicí stroj fungoval, tak jak má. Tak proč ty pytlíčky ručně nedošívat po nocích…

Slavnost se naštěstí kvůli prostojům s pytlíky nemusela přesouvat, vše jsme nakonec zvládly a když jsme viděly rozzářené obličeje našich dětí, řekly jsme si, že ta námaha za to přece jen stála. A já se už teď děsím toho, co si vymyslíme příště :-)

Vyšívané pytlíky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..