Domů » první pomoc v kuchyni

první pomoc v kuchyni

Do rukou se mi dostala vtipná a praktická věc. Lékárnička pro kuchaře a kuchařky. Tento produkt je od firmy Viacell, výrobce gelových náplastí. V balení najdeme speciální hydrogelové náplasti, konkrétně hojivé krytí na rány a krytí na popálení. Pro zapálené kuchařky a kuchaře věc velmi užitečná :-)

Mimo jiné lékárnička obsahuje i mašličkové náplasti, které zrovna já, odbornice na řezání do prstů, velmi oceňuji. Pár dnů po obdržení lékárničky jsem díky mé (ne)šikovnosti a tupému noži měla příležitost hned jednu vyzkoušet. A můžu říct, že opravdu drží a mašlička je pro řezné rány na konci prstů velmi vhodnou variantou.

V lékárničce jsou také klasické náplasti ve dvou barevných variantách, obvaz, nůžky, cívková náplast a brožurka první pomoci do kapsy. Celý obsah je skryt v plechovce retro designu. Cena lékárničky je 245 Kč. Firma Viacell má (mimo jiné) v nabídce i další lékárničky, takže pokud patříte mezi vášnivé golfisty či golfistky, milujete kutilství nebo jen rádi cestujete, lékárničku určitě využijete…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..