Domů » Sklizeno v centru dění

Sklizeno v centru dění

Sklizeno foodie market
použito se svolením Sklizeno.cz

S koncem školního roku jsme se dočkali. Nejen dovolená, nejen jedny z nejdelších dní v roce, ale konečně za námi okolní farmáři dorazili do centra Brna a to každý den v týdnu kromě neděle. Minulý týden totiž byla na Josefské ulici č.14 otevřena další prodejna Sklizeno.

Tentokrát se jedná o foodie market s velkorysým prostorem, kde se pohodlně projíždí i s kočárky. Na dvoustech čtverečních metrech bude sortiment ještě doplňován, ale již teď na vás čeká téměř vše, na co si vzpomenete, možná ještě o něco víc, protože mimo českých potravin jsou v nabídce i evropské regionální lahůdky. Do velkých košíků se toho vleze spoustu od čerstvé zeleniny, přes mléčné výrobky, uzeniny, všech možných druhů mas, marmelád, paštik či typické zdravé výživy.

Sklizeno foodie market
použito se svolením Sklizeno.cz

Obsáhlý je Sonnentor koutek a sympatická je i nabídka piv z malých pivovarů či moštů a také skvělý Mixit. Je toho určitě spousta, co jsem ani nestihla shlédnout, ale v nejbližší době to jistojistě napravím. Co ale upoutalo moji pozornost u pokladny, byla nabídka kávy s sebou české pražírny Luccocafe za velice příznivou cenu a k tomu nabídka pekárenských výrobků, macarons brněnské cukrářské výrobny Republika a Cupcakes od Nebeských dortíčků.

Sklizeno foodie market
použito se svolením Sklizeno.cz

Zatím jsem tedy nestihla ochutnat, ale vše vypadalo báječně. Takže nevím jestli se stavím dřív na snídani – otevírají už v 7, což s naším denním režimem krásně stíhám – nebo na oběd, kdy nás lákají na čerstvá jídla od Giraffy fresh food. Ať tak, či úplně jinak, Sklizeno v centru chybělo a já osobně se tímto krokem řadím k pravidelným sklízejícím.

Tento způsob léta se mi zdá poněkud šťastným. Jen tak dál.

P.S. A ani nemusíte mít hotovost, dá se platit kartou, což jsem ocenila po mírném zděšení u pokladny při pohledu do své peněženky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..