Domů » Náušnice z třešní

Náušnice z třešní

Náušnice z třešení

Náušnic stejně jako kabelek či botů není nikdy dost.

A jelikož boty si vyrobit fakt neumím a ani mě tato činnost neláká, tak si vyrábím aspoň náušnice. A asi jsem tomu propadla, jak vidím nějaký zbytek látky, už obaluji. A zatím mě to dost baví.

Naušnice z třešení

2 comments

  1. kator says:

    Jéé, tuhle mánii jsem měla asi před rokem a půl, ale pak mě pozvolna opustila, hlavně proto, že se na netu nedaly objednat pořádný buttonky, resp. daly, ale co v mým eshopu vyprodali staré dobré zásoby, byly z jiných obchodů potom z nějakýho měkčího materiálu a nedržely scvaklý… a o dostání v kamenných obchodech u nás nemůže být řeč. Můžu se zeptat, kde je nakupuješ? Hned bych něco obalila…:-) Jo a všechno nejlepší k blogovým narozeninám! :-) Kator

  2. Monika says:

    No máš pravdu, že shánění buttonků je na tom to nejhorší. Já zatím nakupuju na Fleru, v kamenných prodejnách není téměř nic – respektive nic, co by se dalo použít. Zatím mi to drží, ale myslím, že silnější látky by to neustálo. Takže úplný ideál zatím hledám. Díky za přání:). Asi bych změnila staré známé, že na dětech člověk vidí jak stárne. Odteď platí, že to člověk vidí na blogu:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..