Domů » Dva roky

Dva roky

Od Hlavy až k Patě

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Navíc to zde máme písemně potvrzené. Už uplynuly víc než dva roky, co tento blog vznikl.

A co nám tento nový přírůstek do rodiny dal a vzal? Každé z nás asi něco jiného, ale všechny tři nás psaní a čas zde strávený ovlivnil a ovlivňuje. Po prvních týdnech života s ním, jsme se naučily, že než něco sníme či vypijeme, tak to musíme nejprve vyfotit, aby si právě on také přišel na své. Že když mu řekneme, že se rozhodneme cvičit, tak on si to bude pamatovat a budeme to mít černé na bílém. Že záleží na nás, co mu řekneme a co si necháme pro sebe, ale když my budeme mlčet, on sám nebude růst a vyvíjet se.

Živíme ho velmi rády. Těší nás ho vykrmovat tuky, cukry, bílkovinami, inspirovat ho novými vzory. A on to všechno dokumentuje.100OLYMP4

Od Hlavy až k Patě

A díky němu jsme se dostaly k činnostem, které by nás ani ve snu nenapadly, že je budeme kdy dělat.

Od Hlavy až k Patě

Nevíme, co dalšího nám život s ním přinese, ale určitě budete mezi prvními, kdo se to dozví.Zatím bychom pro vás měly srdečné díky za vaši přízeň a komentáře, kterých si nesmírně vážíme. A také malý dárek. Ale stejně jako my jsme každá jiná, tak víme, že každý z vás tu – u našeho oslavence – hledá a třeba i nachází něco jiného. Zkuste nám tedy napsat, který z našich článků vás nejvíc zaujal, či se stal vaším oblíbeným.

A kde že je ten slibovaný dárek? Vyberte si u nás v obchůdku ten, který se vám nejvíc líbí a připište ho do komentáře. A jelikož jsme tři, tak z vás vylosujeme také tři výherce, kteří získají 20% slevu na celý nákup u nás na Mámami. Ano i tento obchůdek je dalším naším malým ale rostoucím přírůstkem do naší (díky Bohu) již tak početné rodinky. Těšíme se a jsme zvědavé, co si během příštího týdne jak tady na blogu tak tam vyberete.

A abychom nezapomněly na našeho oslavence, tak mu přejeme do dalších týdnů či let jen to nejlepší, dobré nápady a radost ze života.

Míša, Monika, Markéta - Od Hlavy až k Patě

P.S. Takže nezapomeňte, napište do příštího pátku 13.6. do komentářů pod článkem, jaký je váš oblíbený článek a oblíbený produkt z Mámami. No a třeba 20% sleva na celý nákup bude právě vaše. A nebojte, můžete psát i když si nebudete chtít nic koupit, nutit slevu vám rozhodně nebudeme. Jen nás zajímá, co vás zajímá :)

3 comments

  1. moniKa says:

    Peti, tak 50. léta jsou dokonce tady u nás pořád Top, tak se vůbec nedivím, že je tento článek taky tvým oblíbencem. A vítej v klubu proužkomilců :) a navíc ta červená…Dík za tvůj názor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..