Domů » nákup ve Sklizeno

nákup ve Sklizeno

P1030738-001

Tak jsme zase jednou zavítali do farmářského obchodu Sklizeno.

Můj plán byl zásobit se bílým masem a možná i nějakým pečivem. A jak to tak většinou bývá, položek bylo nakonec o něco více než jsem předpokládala. Kromě farmářského kuřete a krůtích prsou od Zelenky, mi velkou radost udělalo mleté hovězí ze Sasova, po kterém jsem tajně toužila již nějakou dobu a konečně je v prodeji. Neodolali jsme ani kozímu balkánskému sýru značky Kaprinus a kozímu tvarohu s názvem Sedlák. Využila jsem i toho, že müsli od Mixit je k dispozici přímo na prodejně a nemusím utrácet za poštovné a vzala jsem si na chuť alespoň jeden pytlík „Suchých plodů do kapsy“. A konečně jsme se také rozhoupali k ochutnávce zrnkové kávy Doubleshot z české pražírny. Nákup jsme završili několika nožičkami párků a pár kolečky Vysočiny, špaldovými těstovinami a Rybízovým nápojem z Lažan a také nějakým tím pečivem. A aby děti nezbořily prodejnu, koupili jsme jim ještě dvě lízátka z javorového sirupu.

P1030740-001

Kuře jsme již stačili sníst a opět nás nezklamalo, stejně tak balkánský kozí sýr, který jsme ochutnali poprvé. A moc se těším až si namelu kávová zrna a vychutnáme si s mužem čerstvou a věřím, že i chutnou kávu.

7 comments

    • Misha says:

      Poslední dobou nechám ve Sklizeno 300-400 Kč. Nákupuji tam tak jednou za 7-10 dní. Chodím tam hlavně pro maso (kuře či mleté hovězí), šunku, slaninu. Sem tam přidám nějaký mléčný výrobek, ovoce, bylinky, něco skladkého.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..