Domů » Malý jarní plán

Malý jarní plán

Konečně to přišlo. Z Instagramu pomalu, ale jistě zmizely všechny ty zasněžené kopce a detaily ojíněných větviček. Jo, někdy kolem Vánoc mě ten pohled i těšil, ale na konci února už jsem to bílo nemohla ani vidět. Pokud máte teď pocit, že jsem většinu zimy strávila někde v teple a na krásy zimy se dívala spíš jen na mobilu, máte správný pocit.

Samozřejmě, každý den je dar a i ty zimní přinesly několik krásných vzpomínek. Ale i tak, zima zkrátka ne, to až jaro je můj čas. Než začne naplno, říkala jsem si, že by nebylo od věci, udělat si na ty jarní dny malý plán. Znáte mě, já plány ráda. To jste už určitě zjistili  tady a tady :)

název: localmilkblog.com

 

  1. Velikonoční výzdobu sice zas až tak moc nemusím, takže to s ní doma nijak nepřeháním, ale jednu věc v plánu mám . Vyrobit si jarní věnec na dveře. Když jsem hledala inspiraci pro jeho výrobu, narazila jsem při tom na tenhle úžasný blog. Pokud máte chuť a chvíli času, klikněte a pak už se jen kochejte, protože rozhodně máte čím.
zdroj: kitchenette.cz

2. O víkendu to bude přesně osm let, co jsem se stala mámou. Naše nejstarší holčička bude mít už osm! Ne nebojte, nebudu se tady teď dlouze rozepisovat a rozněžňovat. O tom, co mi přineslo mateřství jsem psala docela nedávno tady. Osmé narozeniny jsou ale velká věc a zaslouží si pořádný dort. Měla jsem v hlavě představu, ke které mi chyběl recept. Chvíli jsem hledala a našla jsem ho u Kitchenette.  Food blog, který asi nemusím nijak představovat, už je pár let moje sázka na jistotu, tak moc doufám, že se dílo i tentokrát podaří!

zdroj: apairandasparediy.com

3. Nevím, jak to máte vy, ale já každé jaro zatoužím po šatech. Nových šatech, samozřejmě :) Letos jsem se ale rozhodla, že nebudu ztrácet zbytečně čas hledáním v obchodních řetězcích a ušetřím si tak volbu „menšího zla“. Pro letošní rok mám v plánu nechat si své vysněné šaty ušít, abych si to následné nošení mohla taky náležitě užít. A to nejen tento rok. Pokud Vám to podezřele zavání slovním spojením „slow fashion“, tak se nemýlíte. Od loňského roku třídím skříně a čím dál míń mám chuť si je znovu plnit věcmi, které často nepřežijí první vyprání.

4. Těším se jak malá holka, až zase obnovím své podvečerní procházky. Po celodenním kolotoči neznám asi nic lepšího, než večer pročistit hlavu při západu slunce jen ve své vlastní společnosti. Doporučuji!

zdroj: www.mommodesign.com

5. Sice měly být už loni na jaře, ale nakonec se to oproti plánu jaksi protáhlo. Dobrá zpráva je, že budou! Nové dětské pokojíky. A na tuhle změnu se teda těším moc! Miluji fázi příprav. Už teď se dívám po všech možných doplňcích, i když nejvíc toho asi nakonec vyberu u nás v Mámami. V duchu ladím barvy, materiály a rozmístění… Víc ale teď ještě prozrazovat nebudu:)

6. A nakonec mám jeden velký plán. Každý z těch jarních dní si jednoduše prožít, užít, vychutnat a vnímat. Zkrátka a jednoduše být.

Protože jak říkal pan Werich „Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.“

A ještě malé info na závěr.

Příspěvky sem na blog dáváme každý čtvrtek, pokud by se Vám nechtělo čekat celý týden a chtěli byste vědět, čím žijeme, když zrovna nepíšeme, můžete mrknout taky na instagram na naše profily @marketa_mamami a @misha_mamami. Tam najdete ty naše ranní kávy a květiny z trhu :)

Mějte krásné jaro!

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..